Hakkımda

Btkare Bilişim Hizmetleri, firma yöneticisi olarak iş hayatına başladığımız bu sektörde, firmalara uygun ve kendilerine anlatabilecekleri web sitesi tasarımları ve programlaması üzerine faaliyet göstermekteyiz. Ben, web site tasarım ve yazılım geliştirme üzerine çalışmaktayım.

Bilgisayar ve internet sektöründe uzun yıllar çalışmış, bilgi ve deneyimi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için kurulmuş bir tam hizmet ajansı ve tasarımcısıyızdır. Müşterilerimize, kurumsal kimlik oluşturmadan grafik tasarımına, web tasarımından yazılım geliştirmeye, interaktif cd’den animasyona kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız ve her tür işletmenin gereksinim duyacağı kritik sorunlara en güncel teknolojiyi kullanarak çözüm üretmekteyiz.

Web tasarımı günümüzdede her firmanın hatta projesi olan her bireyin bir ihtiyacıdır.
Web tasarımı yaptıran bir firma internette kurumsal ifadesini kazanırken, aynı şekilde web tasarımı yaptıran bir şahıs içinde kendini kitlelere duyurabilme fırsatı doğuyor…

Web tasarımı, sahip olduğu bu vizyonu ile internetin bel kemiğini oluşturuyor.

Çünkü, web tasarımı internet kullanımının yaygınlaşması ile artan müşteri ve sosyal ihtiyaçlar sayesinde özellikle kurumsal siteler için bir gereklilik halini aldı.

Günümüzde bir çok şeyin internet aracılığı ile yapılması kişisel projeleri olan insanlar için de internette birer proje üretim/uygulama alanı yaratılmasına ortam sağlamıştır.

Geçmiş yıllarda kurumsal web sitelerinin az olması Türkiye de Internet kullanımının az olmasından kaynaklanıyordu.
Bunun için biz işimize önem veriyoruz. Ya siz!

Web sitesi yaptırıken nelere dikkat etmelisiniz!

Tasarım ve Programlama yaparken kullanılan programlar çok önemlidir.
Bazı web sitelerinde hazır şablon bazılarında ise kendime özgü tasarımlar kullandım.

Tasarım, bir ürünün tamamının veya bir parçasının çizgi,şekil,renk,biçim,doku,malzemenin esnekliği veya süslemesi gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur ve özelliklerin oluşturduğu görünümdür.

Bir bakıma ders notu gibi görünen bu tanım tasarımı en iyi anlatan paragraftır. Tasarım bizim hayatımızdır. Belkide bir çok insan bunun ya farkına varamaz yada hayat temposu içerisine dikkatini çekememektedir. Ama tasarımın ne olduğunu ve hayatımıza ne kadar etkisi olduğunu görmek aslında o kadar da zor değildir. Sadece etrafınıza bakmanız yeterlidir.Tuttuğunuz bardaktan, kulandığınız bilgisayara, yazmak için kulandığınız kalemden, oturduğunuz sandalyeye, yürüdüğünüz yoldan, çıktığınız merdivenden, kulandığınız asansöre kadar uzun lafın kısası hayatınızın içerisinde ki her şey tasarım anlamına gelmektedir.

Peki sizin tasarımınız hangisi? Bir web sitesi şirketinizin gerçek yüzünü temsil etmektedir. Eğer web sitenizi ziyaret eden kullanıcılara, şirket profilinizi ve amacınızı anlatabilen bir web siteniz varsa, bırakın o konuşsun. “İyi ürün, tezgahtar istemezmiş” Siz ürününüzü sergileyin, bırakın müşteriler sizi bulsun…